PHTYD İFTAR YEMEĞİ

İstanbul Üsküdar Dilruba Restaurant'ında İftar yemeği düzenleyen PHTYD yardımlaşma derneği'nin Ankara'İstanbul ve Bursa üyelerini iftar yemeğinde bir araya getiren Dernek Yönetimi ve Katılan üyelerine Denizpak Halıyıkama olarak teşekkür ederiz. Deniz ARAS

AKŞAM YEMEĞİ

Kars-Ardahan-Iğdır federasyonunun düzenlediği akşam yemeğinde dostlarımızla bir araya gelmemizi sağlayan dernek yönetimine teşekkür ederiz..

TANIŞMA TOPLANTISI

Yunuseli-Güneştepe-Emek bölgesinde çalışan meslektaşlarımızın tanışma toplantısına BUHAYDER Başkan'ımız Salih Yıldız ve yardımcısı Hüseyin Göğüş ile Yeşil Bursa Kimya'dan Hasan Şişli bey'in katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

KENDİ REKLAMINI KENDİN YAP EĞİTİMİ

MESO (Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odası) oda başkanımızın düzenlemiş olduğu kendi reklamını kendin yap egitimine katilan esnaf arkadaşlarımıza ve bu güzel sunumu sunan Feridun ARSLAN ve başkanımız Ozkan ILHAN bey'e teşekkür ederiz.

İSTANBUL SİLİVRİ TOPLANTI

Federasyon başkanımızın İstanbul-silivri 'deki toplantıyı düzenlemesiyle tedarikçi firmalarla bizi tanışma imkanını sağladığından dolayı teşekkür ederiz..

İletişim

  • Güneştepe Mh. Çamlık Cd. 1. Vadi Sk. No:8 Osmangazi / BURSA
  • 0 224 215 28 78
  • 0 546 215 28 78
  • WhatsApp: 0537 978 31 63
  • info@denizpak.com.tr