History

DENİZ PAK

2005 yılında Bursa'da başlayan yolculuğumuz tam 10 yıldır hiç durmadan ve her geçen gün gelişerek devam ediyor.Denizpak Halı Yıkama olarak, 10 yılı geride bırakmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.


10 yılda kat ettiğimiz yola baktığımızda, gurur verici bir tablo çıkıyor karşımıza. Bu çatı altında çalışan her bireyin azmi, çalışma aşkı ve emeğiyle bugünlere kadar gelen firmamız geçmişten geleceğe uzanan bir köprü aslında. Geçmişin birikimleri ve geleceğin teknolojilerini birleştirerek doğru bir yolda, sağlam adımlar atarak hem kendimiz, hem de sektörümüz için son derece yararlı faaliyetlerde bulunduk. Halı Yıkama sektörünün gelişip büyümesinde pek çok “ilk” le tanıştırmada hep bizim adımız anıldı. Çünkü, Denizpak Halı Yıkama ailesine mensup olan herkes bu işe yüreğini koyarak çalıştı. Kalite bizim için bir gelenek, yenilik ise bir görev oldu her zaman için.


Bugün geldiğimiz noktada,Bursa İl sınırlarını aşan firmamız Sadece Bursa merkezine değil, Bursa'nın tüm ilçeleride de tercih ediliyor. Halı Yıkamacılığın açılan bir yüzü olarak; hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden, teknoloji ve yeniliği hep ön planda tutarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek çalışmayı ilke edindik.


Bugünlere kadar gelen ve gelecekte de devam edecek bu yolculukta bize eşlik eden tüm çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliyor, gelecekte başarılarla dolu güzel günleri paylaşmaya devam edeceğimize yürekten inanıyoruz.


DENİZPAK Halı Yıkama fabrikaları ile içiniz rahat olsun. Sizin İçin Çalışıyoruz..
İletişim

  • Güneştepe Mh. Çamlık Cd. 1. Vadi Sk. No:8 Osmangazi / BURSA
  • 0 224 215 28 78
  • 0 546 215 28 78
  • WhatsApp: 0537 978 31 63
  • info@denizpak.com.tr